کلاس ها و کارگاه های آموزشی مزون معصوم زاده

ما را در شبكه های اجتماعی دنبال كنيد

آموزش شب و نامزدی و عروس در مزون معصوم زاده

شب و نامزدی و عروس

از آنجایی که دوخت لباس عروسی یکی از پردرآمدترین و حرفه‌ای ترین کار یک خیاط هستش که متقاضیان زیادی هم داره اما فقط عده خاصی که دوره‌های آموزشی حرفه‌ای را گذرانده باشند می توانند موفقیت چشمگیری توی این دوره داشته باشد.

در دوره آموزش لباس نامزدی و عروس و شب خود هنرجو با دوخت انواع لباسهای شب و عروس ژورنالی آشنا میشه و توانایی برش و دوخت اونها رو هم به دست میاره. در کلاسهای یادگیری دوخت لباس عروس در جو توانایی اون رو پیدا میکنه که کلیه مدل‌های موجود در ژورنال های لباس شب و عروس رو الگوسازی و دوخت انجام بده ،اموزش دوخت و الگوسازی لباس شب و عروس آموزشگاه معصوم‌زاده دو مرحله داره مرحله مبتدی و حرفه ای که در مرحله اول هنرجو با دوخت اولیه لباس های مجلسی و شب آشنا میشه و و در مرحله دوم که مرحله پیشرفته هستش خیاطی حرفه‌ای تر و تزئینات لباس عروس رو یاد می گیرند.

با اتمام دوره اموزش شب و نامزدی و عروس هنرجو دیگه قادر هستش که انواع مدلهای لباس شب نامزدی و عروس را به صورت کامل الگوکشی و دوخت بکنه و حتی آماده هستش برای اینکه در مزون ها کار بکنند در تولیدی های لباس شب و عروس فعال بشن و یا حتی مزون شخصی خودشون رو راه اندازی کنند.

لیست دوره ها
عنوان دوره تعداد جلسات هزینه دوره جزئیات بیشتر
بالا