مزون معصوم زاده

ما را در شبكه های اجتماعی دنبال كنيد

درباره مزون معصوم زاده

مزون سیاره مد معصوم زاده، با مدیریت خانم ها المیرا معصوم زاده و فاطمه معصوم زاده می باشد. خانم معصوم زاده با هدف رضایتمندی مشتری و احترام به مشتریان، با ارائه کیفیت بالای لباس هایی که در انواع مختلف مانتو عقد و محضري، لباس نامزدی، لباس عروس و فرماليته و لباس شب و مجلسی، طراحی کرده و ارائه می دهند، در کنار قیمت مناسب آن، سعی بر این مهم دارند. خواهران معصوم زاده از اعضای کارگروه مد و لباس نیز می باشند. این کارگروه متشکل از طراحان برتر و به نام ایران می باشد.

انتخاب پارچه و خرج‌کار، در نمونه کارهای این مجوعه بی‌نظیر است. کارها معمولاً با سبک های مختلف و توسط تیم حرفه ای مجموعه با سابقه درخشان 25 سال تجربه، طراحی و اجرا می شوند.

با اعتماد كامل به مزون سیاره مد معصوم زاده، مي توانيد در هر مرحله از جشن تان، به كمك گروه حرفه اي و با تجربه مجموعه سیاره مد معصوم زاده، و استفاده از مشاوره هاي تخصصي مزون و در نهايت طرح هاي زيبا مجموعه براي شما، بهره گيريد.

مانتوهای زیبا و دیدنی مزون سیاره مد معصوم زاده گزینه مناسبی برای انتخاب جشن عقد شما حتي مناسب براي محضر عقد می باشد. طراحی کاملا تخصصی، زیبا و دل‌نشین با توجه به در نظر گرفتن سلیقه ی و خواست مشتری از ویژگی‌های بارز این مزون است.

مزون معصوم زاده
بالا